google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

okna dachowe wrocaw2Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu – ze swobodnym dostępem do okna, nieograniczonym widokiem i dużą ilością światła. Zgodne z Zasadą Roto, wewnątrz nie przeszkadza otwarte skrzydło okna. Ponadto okna dachowe wyróżniają się dużą funkcjonalnością: obsługiwane są jedną ręką, a wszystkie funkcje (otwieranie, wietrzenie, pozycja do mycia) można ustawić za pomocą jednej klamki zamontowanej u dołu okna. Doskonałym uzupełnieniem okien są akcesoria, w tym elektryczne rolety zewnętrzne.

 

Okna dachowe Designo R8 uchylno-wysokoosiowe
Roto Designo R8 to nowoczesne okna dachowe z linii Premium o unikalnym wzornictwie, wyjątkowej kolorystyce (antracyt metallic) i wysokiej funkcjonalności. Okna te wyposażone są w podwójny system otwierania sterowany jedną klamką umieszczoną, jak zawsze w Roto, u dołu okna. Wybór tych okien pozwala na obniżony montaż i optymalną integrację z dachem.
Roto Design wyróżniają sie też doskonałymi parametrami izolacyjnymi, uzyskanymi na skutek zastosowania nowoczesnego szklenia Roto blueLine, wraz z termo-blokiem WD, który o 15% poprawia parametry izolacyjne okna dachowego. 

Okna dachowe Designo R7 wysokoosiowe
Roto Design R7 to z kolei okna wysokoosiowe, które – w zestawieniu z tradycyjnymi oknami obrotowymi – są bardziej funkcjonalne i zapewniają wyższy komfort obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, na skutek tego otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, umożliwiając swobodny i bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej.
Zastosowanie okuć Roto, światowego lidera w tym zakresie, pozwala na obrót okna o 135° (pozycja do mycia), co znacznie ułatwia dbanie o czystość okien. Przy wszystkich dostępnych pozycjach okna działają siłowniki pneumatyczne, które chronią przed samoistnym zatrzaśnięciem się skrzydła i tym samy chronią samych jego użytkowników.