google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

System PCV Veka

okna wrocław

Przedstawiamy Państwu system okienny, wykonany z profili VEKA, stosowany w budownictwie wielorodzinnym i biurowym.

wiecej2

System PCV Gealan

Dzięki wielokomorowej konstrukcji, głębokości skrzydła i ramy, okna z profili Gealan, gwarantują znakomitą izolację cieplną.

wiecej2

okna Wrocław

Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub wypełnione przyczynia się do poprawy izolacyjności. Największa komora ze względów wytrzymałościowych musi być wzmocniona za pomocą specjalnego profilu ze stali. Należy zaznaczyć, że istotnym czynnikiem dla zmiany izolacyjności jest zwiększenie liczby komór co skutkuje zmniejszeniem strat ciepła nawet do 10%. Okna i drzwi z PVC są wykonane z materiału szczelnego, który ogranicza straty ciepła. Jednocześnie nie zachodzi proces nawiewu świeżego powietrza do pomieszczenia. Okna koniecznie muszą być wyposażone w mikrowentylacje , a najlepiej pomyśleć o montażu nawiewników. PVC należy do materiałów, które znacznie rozszerzają się pod wpływem ciepła. Okna kolorowe nagrzewają się silniej, a przez to mocniej się rozszerzają. Z tego powodu powinny one mieć mniejsze wymiary ościeżnic i skrzydeł w porównaniu z oknami białymi. 

 

Marka Okna Wrocław produkowana przez Systemy Okienne Siuba jest oparta na wieloletnich doświadczeniach i wysokiej jakości komponentach.