google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

parapety wrocławParapety to bardzo często niezbędny dodatek do okna Wrocław. W naszej firmie posiadamy parapety zewnętrzne i wewnętrzne z różnych materiałów w bogatej gamie struktur i kolorów.
Głównym zadaniem parapetu zewnętrznego jest kontrolowane i bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej. Woda swobodnie spływająca po szybach i ścianach stanowi zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania połączenia okna z murem, co może przełożyć się na trudności w utrzymaniu warstwy izolacji termicznej w stanie suchym.
Bezwzględnym wymogiem z punktu widzenia prawidłowego montażu okna jest więc właściwy montaż i uszczelnienie parapetu, który będzie odprowadzał wodę poza obręb ściany.Oczywiście poza ochroną przed deszczem parapet zewnętrzny musi chronić również przed wiatrem i stanowić element dekoracyjny okna Wrocław.
Parapety wewnętrzne pełnią funkcje dekoracyjno-ozdobną będąc często też podręczną półką.Oferujemy parapety kamienne, z blachy, konglomeratu, MDF, PCV, drewna.Parapety i okna Wrocław wymagają oczywiście właściwego połączenia w całość.Tylko prawidłowo wykonane połączenie okna z parapetem zapewnia właściwe parametry okna Wrocław.
Nasza stolarka posiada systemowe rozwiązania do montażu parapetów zapewniające szczelne i pewne połączenie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych z oknami.Posiadając długoletnie doświadczenie w montażu stolarki zapewniamy prawidłowe osadzenie okna Wrocław i parapetów zgodnie ze sztuką budowlaną gwarantujące właściwe parametry izolacyjności stolarki.