google890debed0804c991.html; ; 1qW89kl^fRq^(sNZgQ
 • Okna PCV


  Okna PVC są stosunkowo tanie, odporne na uszkodzenia i wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Ramy okien wykonane z PVC mają budowę komorową. Podzielenie ramy na komory puste w środku lub…

 • Wypełnienia drzwiowe

  Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

 • Okna dachowe

  Nowoczesne, inteligentne rozwiązana technicznie pozwalają na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu

 • Ogrody zimowe z PVC

  Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce.

Aktualności

Gdzie warto stosować rozwiązania z aluminium?

Aluminium to metal, którego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest łatwy w obróbce i odpowiedni do zastosowań budowlanych.

Prawidłowa instalacja bramy garażowej

Każdy garaż, a przede wszystkim przechowywany w nim samochód, wymaga odpowiedniej bramy. Zadaniem bramy garażowej jest ochrona nie tylko przed  warunkami pogodowymi, ale też przed złodziejami, dlatego ważny jest wybór solidnych rozwiązań, gwarantujących bezpieczeństwo.

Produkty made by RODENBERG to pierwszorzędna jakośc i twrałośc. Powody są różnorodne.

Ponad 30 lat doświadczeń produkcyjnych w Niemczech i podad 2,5 mil. sprzedanych wypełnień drzwiowych dowodzą, że znamy się na drzwiach: perfekcyjnie łączymy funkcję i design, podejmując każdy trend i każde życzenie klienta.
Łączymy tradycyjną produkcję z zastosowaniem nowoczesnych maszyn precyzyjnych. Najwyższej jakości produkcja drzwi z aluminium, stali szlachetnej, stali, szkła czy tworzywa sztucznego to dla nas standard. Ambitnym design odpowiadamy na ciągle rosnące wymagania rynku. A do tego nasza różnorodnośc modleli, która inspiruje i fascynuje naszych klientów. Lub jeszcze lepiej: indywidualna wolnośc kształtowania produktów, jaką może zaoferowac tylko lider rynkowy. Abyś mógł piękniej mieszkac. Bez kompromisów.

Zadowolenie naszych klientów to nasz najwyższy cel, gdyż tylko wspólne zadowolenie jest trwałe
Oferujemy produkty, które są najwyższej jakości, trwałe i technicznie dojrzałe
Produkujemy w najwyższej jakości na najlepszych maszynach wyłącznie w Niemczech
Mamy odwagę dokonywac zmian i rozumiemy innowacje nie tylko jako nowe produkty, ale także jako ciągłe działania ulepszające.
Produkujemy wypełnienia drzwiowe najwyższej jakości
we wszystkich materiałach: tworzywo sztuczne, aluminium, szkło, stal szlachetna i stal
poprzez wszystkie kierunki stylistyczne wypełnień drzwiowych nowoczesnych, klasycznych i ekskluzywnych
we wszystkich grupach cenowych dla budownictwa nowego i renowacji.
Dlatego znajdziesz u nas dokładnie właściwe rozwiązanie. Według Twojego osobistego gustu, Twoich wymagań i budżetu. Wszystko jedno, na jaki model się zdecydujesz: oferujemy wiele możliwości kształtowania produktów, na przykładk poprzez szkła ornamentowe lub świetne szkła ozdobne. Masz wybór we wszystkich kolorach, a liczba oklein drewnopodobnych i kolorowych nie pozostawia żadnych życzeń otwartymi. Naturlanie otrzymasz także odpowiednie dodatki - od pochwytów do wrzutek na listy. Podążaj za Twoim osobistym stylem. Wtedy Twoje nowe drzwi będą naprawdę Cię cieszyc.